Vakkorama Paper | 61. Grammy Ödülleri canlı yayınla sadece PowerTV’de
4265
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-4265,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
Category
V/NOW

61. Grammy Ödülleri canlı yayınla sadece PowerTV’de

 

Müzik dünyasının en prestijli ödüllerinden 61.Grammy Awards, Vakko’nun katkılarıyla bu yıl PowerTV’den canlı yayınlanacak. Alicia Keys’in sunumuyla 30 kategoride müzik ödülleri sahiplerini bulacağı görkemli geceye, Miley Cyrus, Red Hot Chili Peppers, Post Malone, Cardi B, Camila Cabello, Shawn Mendes, Kacey Musgraves ve Janelle Monae gibi yıldızların performanslarıyla damga vurması bekleniyor.

 

Power FM’in ve Türkiye’nin en iyi DJ’lerinin de yorumlarıyla ve sürprizlerle katılacağı canlı yayını tüm dünya ile aynı anda, Türkiye saatiyle 11 Şubat Pazartesi 03:00 itibariyle PowerTV’den takip edebilirsiniz. Yorumlarınızla yayının bir parçası olmak isterseniz, hashtag #GrammyPowerTV.

 

PowerTV ekranına bu linkten ulaşabilirsiniz:

https://www.powerapp.com.tr/tvs/powertv/

 

61. Grammy Awards gecesinden neler bekliyoruz?

 

Hip-hop ve rapin yükselişine tanık olduğumuz müzik dünyasında, bu yılki Grammy’ler de bir istisna olmayacak. Pulitzer Ödüllü ilk rapçi olarak geçtiğimiz yıl tarihe geçen Kendrick Lamar’ın 61. Grammy Ödülleri’nden eli boş dönmeyeceği kesin gözüyle bakılıyor. 61. Grammy Awards’un sekiz kategori ile en çok adaylığa sahip sanatçısı olan Kendrick Lamar’ı yedi adaylıkla Drake takip ediyor.

 

Ana kategorilerdeki güçlü ve sürpriz adaylar arasında kadın sanatçıların sayısı çoğunlukta, her sekiz adaydan beşi kadın. Beş dalda adaylığı bulunan (Yılın Kaydı, Yılın Şarkısı, En İyi Pop İkilisi/Grubu Performansı ve Görsel Medya İçin Yazılmış En İyi Şarkı) Lady Gaga da ödül gecesinde performansıyla sahne alacak. A Star Is Born filmi için bestelediği ödüllü şarkısı Shallow’u seslendirecek.