Vakkorama Paper | Baharı bekleyen 12 trend
4275
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-4275,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Baharı bekleyen 12 trend

 

Sportif stilin 2019 baharında yeni gözdesi sörf, kaykay ve bisiklet. Atletik görünümlerde renkli sörf ve skate kültürü ile bisiklet taytı ve şortlar dikkat çekiyor. Büyük şapkalar güneşli sahil stilinden şehir yaşamına terfi ediyor. Görünümler kurdelelerle hareket kazanıyor. Parti elbiseleri ise görkemli işlemelerle ışıltılı gecelere göz kırpıyor.

 

Bej, yeşil ve neon parçalarla da sık karşılaşacağımız bir sezona giriyoruz. Takımlar, canlı renk paletiyle minimal ve güçlü görünümler ortaya çıkarıyor. Leopar ve parlak kumaşlardan sonra 80’lerin beyazlatılmış denimi de geri dönüyor. işçi tulumları, yeni ve farklı formlarla karşımızda. Dinamik desenler, saç bantları, mule sandaletler, sandık çantalar, ikili çantalar ve bel çantaları 2019 İlkbahar’ını bekleyen diğer trendler arasında.

Category
MODA