Vakkorama Paper | Banksy’nin otelinde bir gece
4738
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-4738,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Banksy’nin otelinde bir gece

 

Banksy’nin Batı Şeria’da, Beytüllahim şehrinde 2016 yılında açtığı, İsrail ile Filistin’i ayıran duvara bakan otel, seyahatlerinde alışılmışın dışında deneyimler yaşamayı sevenlerin son üç yıldır radarında. Bir sanat oteli olan The Walled Off Hotel’in sanat eserleriyle birlikte bir gece geçirebildiğiniz özel odalarında, Banksy, Sami Musa ve Dominique Petrin gibi sanatçıların imzasını taşıyor. İçinde aynı zamanda bir müze, bir sanat galerisi ve piyano barı olan otelde her cumartesi yerel caz sanatçıları sahne alıyor.

 

Odalar ve otel hakkında merak ettiğiniz diğer konular için tıklayın.

 

Banksy’nin yakın arkadaşlarından Brian Eno, Trio Joubran, Mashrou Leila, Roisin Murphy, The Black Maddona ve Block9 Music Dept gibi isimlerin geçtiğimiz Nisan ayında gerçekleştirdiği residency kapsamında Walled Off Hotel’de kaydedilen albümü dinlemek için tıklayın.

 

 

 

Category
SEYAHAT & ŞEHİR