Vakkorama Paper | Berlin’den misafirimiz var: DJ Chrıst Bursteın
4369
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-4369,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
Category
V/NOW

Berlin’den misafirimiz var: DJ Christ Burstein

 

Yaklaşık on yıldır DJ’lik kariyerini sürdüren Arjantin asıllı Christ Burstein dünya çapında prodüksiyonlarla adından sık söz ettiriyor. Sacha Cawa ile birlikte Rural Records’u kuran Burstein, aynı zamanda Berlin’in sevilen new wave prodüktörlerinden biri; Katerblau, Sisyphos, Golden Gate, Chalet gibi mekanların daimi DJ’leri arasında. Asya ve Latin Amerika’da da sık sahne alıyor.

 

Bugüne dek sahneyi Seth Troxler M.A.N.D.Y., Patrick Chardronnet, Tube & Berger, Art Department, Marcus Meinhardt, DJ T., Luna City Express ve Till Von Sein gibi isimlerle paylaşan DJ Christ Burstein, bu hafta 13 ve 14 Mart’ta Vakkorama Café Zorlu’da DJ kabininin başına geçiyor.

 

Burstein’in 20:00’den itibaren başlayacak canlı setini internetten canlı izlemek, dinlemek ya da rezervasyon için tıklayın.