Vakkorama Paper | Bildiğiniz bel çantalarından değil! 
4186
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-4186,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
Category
MODA

Bildiğiniz bel çantalarından değil! 

 

80’lerin konformist ve fonksiyonel parçalarından bel çantaları, Chiara Ferragni, Bella Hadid, Kendall Jenner gibi sokak stilinin güçlü kahramanlarıyla, birkaç sezondur yıldızı yükselen aksesuarlar arasında.

 

Alışılagelmiş sportif modellerin yanı sıra blazer ceket ve klasik pantolonlarla kombinleyebileceğiniz yeni nesil, çok zarif, minimal ve cool modeller de var.

 

Vakkorama seçkisinde yer alan Bera, aynı zamanda kemer işlevi gören net çizgilere sahip zarif bel çantası tasarımlarıyla ofis ve seyahat stilinin vazgeçilmezleri arasında. Fara modellerinde harika renk alternatiflerine sahip mini ve midi boylar mevcut. Telefon, ruj, anahtar ve para taşımak için ikinci çanta olarak da kullanabilirsiniz.

 

Rossea’nın süet ve deri çeşitleri bulunan Dena modelleri ise zincir kayışıyla istendiğinde omuzda da taşınabiliyor olmasıyla hayli fonksiyonel ve şık.

 

Sportif modellerden vazgeçmeyenlerdenseniz Herschel, Kappavegan deriden üretilen su geçirmez Uzon Acrobatics modellerini keşfedebilir ya da Vakkorama’nın Unstoppable modeline göz atabilirsiniz.