Vakkorama Paper | BİR AŞK ÖYKÜSÜ BİR MARKAYA DÖNÜŞTÜ
3839
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-3839,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

BİR AŞK ÖYKÜSÜ BİR MARKAYA DÖNÜŞTÜ

Hikayeye hızlı girelim: Inge Onsea ve Esfan Eghtessadi aşık oldu, evlendi ve iki sevimli çocuk sahibi oldu. Her ikisi de farklı geçmişlerden de olsa modayla yakından ilgiliydi. Inge uzun yıllar modellik yapmış, bir tasarımcının oğlu Esfan ise, tekstil, eskiz ve koleksiyonlarla çevrili bir ortamda büyümüştü. Ve sonra genç bir adamken, moda kariyerine başladı.

 

İkilinin moda dünyasındaki bu ortak serüveni, basit ve ‘gerekli’ bir fikirle başladı: Çiftin ilk koleksiyonu, genç çiftin dairesinden çıktı: 20 farklı renkte, dört farklı tarzda tişörtlerdi bunlar. Tişörtler kahvenin yanında vazgeçilmez olan sıcacık kekler gibi kapış kapış satıldı. Ve böylece, Antwerp Essentiel doğdu.

 

Inge şimdi tasarım ekibine moda ve stil enjekte ederek büyük miktarda pozitif enerji sağlıyor. Dünyayı ilham almak için seyahat ediyor, ancak kökler hep Antwerp’te… Esfan ise, ürün yaratımı ile olan tutkulu bağını, doğuştan gelen iş sezgisiyle birleştiriyor. Şirketlerin yurt içi başarısından sonra Esfan, markanın uluslararası genişlemesine odaklanmış durumda.

 

Bir aşktan doğan, gerçek bir yaşam öyküsü olan Antwerp Essentiel’ın her sezon şaşırtan parçaları, Vakkorama’larda!

 

ESSENTIEL ANTWERP Pink Panther Strike Pembe Sweatshirt

 

ESSENTIEL ANTWERP Pink Panther T-Shirt

 

ESSENTIEL ANTWERP Roxy Yeşil Kasket

 

ESSENTIEL ANTWERP Rochers Kazak

 

ESSENTIEL ANTWERP Reflection Bordo Çanta

Category
MODA
Tags
Antwerp Essentiel, Esfan Eghtessadi, Essentiel Antwerp, Inge Onsea, vakkorama