Vakkorama Paper | Bu Yaz Müzik Festivallerindeyiz!
4685
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-4685,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Bu Yaz Müzik Festivallerindeyiz!

 

Festival programı bu yaz da İstanbul’dan Bozcaada ve Bodrum ve Çeşme gibi tatil destinasyonlarına uzanıyor. Tatil programınıza göre şimdiden biletinizi ayırtmak isteyeceğiniz festivalleri derledik!

 

1- Midsommar Festival 2019

Kuzey Avrupa’nın en köklü festival geleneği bu yaz İstanbul’da. Kadebostany, Roosevelt gibi isimler Küçükçiftlik Park’ta 22 Haziran’da gerçekleşecek Midsommar Festival’da. Biletler (VIP bilete özel alana erişim, özel bar ve 5 içecek ikramı dahil), festival hakkında detaylar için tıklayın.

 

 

2- İstanbul Caz Festivali

Jose James, Joss Stone Melanie De Biasio gibi isimlerin yanı sıra alternatif isimleri buluşturan Gece Gezmesi programları ile 2-18 Temmuz’da çeşitli mekanlarda. Detaylar için tıklayın.

 

3- Electronic Playground: Marshmello & Kungs

3 Temmuz’da KüçükÇiftlik Park, Electronic Playground’un benzersiz görsel şovu ve line-up’ı ile dans müziğinin starlarını İstanbul’a taşıyor. İlk kez İstanbul’a gelen Marshmello ve Kungs’un yer aldığı dans sahnesinde, Burak Yeter, DJ Funky C, DJ Sisters’ın yanı sıra henüz açıklanmamış sürpriz isimler de var. Ritmi yükseltecek bu etkinliği şimdi keşfedin!

 

4- Sonic Swim

13 Temmuz’da Sommer Klein’da aakşamüstünden geceye devam edecek festivalde Butch, Kiasmos, Bradley Zero ve Aleksandır DJ kabinine geçiyor. Biletler ve ayrıntılı bilgi için tıklayın.

 

5- Electronica Festival

13-14 Temmuz hafta sonunda Life Park’ta gerçekleşecek elektronik müzik buluşmasının dansa doyuran festival line-up’ı ve biletleri için tıklayın. Festival yaz bitmeden ikinci durağıyla 12-13 Ağustos’ta Çeşme’de.

 

 

Category
V/PLAY-MÜZİK