Vakkorama Paper | Bunlar kaçmaz! Nefis yapımlar geliyor…
5736
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5736,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Bunlar kaçmaz! Nefis yapımlar geliyor…


Mayıs ayı karantina dönemine de uygun olacak şekilde, izlenecekler anlamında bereketiyle geldi! 1 Mayıs’ta Netflix’te vizyona giren Ryan Murphy ve Ian Brennan’ın yeni mini dizisi Hollywood, Jerry Seinfeld’in yeni şovu, Ricky Gervais’in yürek burkan etkileyici dizisi After Life’ın ikinci sezonu, Ricky and Morty’den sonra hız kesmeden izleme listelerimizi güncellemeyi sürdürüyoruz.

 

Bu ay bitmeden vizyona girecek, merakla beklediğimiz üç yapım:

 

Komedi
1- Space Force
The Office’ın ABD versiyonunun yapımcısı ve yaratıcısı Greg Daniels’ın yeni dizisi Space Force’da başrolde Steve Carrel’e John Malkovich gibi isimler eşlik ediyor. 29 Mayıs’ta ilk bölümü Netflix üzerinden yayınlacak dizi ABD Silahlı Kuvvetlerinin yeni kurduğu Space Force ekibini yakınplana alıyor. Space Force’a atanmış bilim insanları Beyaz Saray’dan aldıkları beklenmedik bir görevle ayda hakimiyet kurmak üzere harekete geçer.

 

 

Bilim Kurgu

2- Snowpiercer
Dünya yaşanan bir felaket sonucu buzla kaplı, çorak bir yere dönüşür. Hayatta kalmayı başaranlar dünyanın çevresini dönen bir trende yaşamaktadır. Bu trene ve hikayenin post-apokaliptik dünyasına kapılıyoruz… ‘Parazit’in yönetmeni Bong Joon Ho’nun filminden uyarlanan dizi, 25 Mayıs’ta Netflix’te vizyonda.

 

 

Suç/Dram
3- White Lines

Manchester’lı DJ Ibiza’da gizemli bir şekilde kaybolur. Yirmi yıl sonra cesedinin ortaya çıkmasıyla kardeşi geçmişe dönerek olayın perde arkasını aralamaya çalışır ve sırlarla dolu adada olaylar gelişir.

La Casa de Papel’in yaratıcılarının imzasını taşıyan dizinin nefes kesmesi bekleniyor.

15 Mayıs’ta Netflix’te vizyona girdi.

 

 

 

 

Category
FİLM