Vakkorama Paper | Electrıc Playground ıs back!
4695
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-4695,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Electric Playground is back!


Marshmello ve Krugs ilk kez İstanbul’da! Geçtiğimiz yıl The Chainsmokers ve Lost Frequencies’in sahne aldığı gün boyu süren dans festivali bu yıl ilklerle ve sürprizlerle 3 Temmuz’da KüçükÇiftlik Park’ta. Müzik sahnesinin ‘maskeli kahramanlarından’ Marshmello, kendi projelerinin yanı sıra Skrillex, Diplo, Justin Bieber, Avicii, Zedd ve Ariana Grande gibi isimlerle birlikte hitlere imza atan bir yapımcı, DJ ve müzisyen. Forbes’un 30 yaş altında takibe alınması gereken 30 isim listesinde yer aldı. Global hit olan parçası ‘This Girl’ ile nam salan 21 yaşındaki KUNGS ise dans müziği ve popun genç yeteneklerinden. Coachella, Tomorrowland gibi dünya çapındaki büyük festivallerin ardından İstanbul’da.

Power FM ve Power TV medya sponsorluğundaki festivalden sürprizler ve biletler için tıklayın.

 

1 -7 Temmuz haftasının öne çıkan diğer müzik etkinlikleri:

 

Eclectic Kelt Kanadalı şarkıcı Loreena McKennit 30 yılı aşkın kariyerinden çok özel parçalar ve son albümü ‘Lost Souls’ ile eklektik kelt müziği hayranları için 1 Temmuz’da İstanbul’a uğruyor. Biletler için tıklayın.

 

26.İstanbul Caz Festivali programında bu hafta 3 ve 4 Temmuz’da Vitrin Turu ve Gece Gezmesi’nde yerel müzik sahnesinden alternatif isimler ile Jose James konseri var. Çağdaş caz sahnesinin hayranlık uyandıran kadın sanatçılarından Melani Di Biaso ise 5 Temmuz’da UNIQ Açıkhava sahnesinde. Ayrıntılı bilgi ve biletler burada.

 

Freddie Mercury Show Solistinin Freddie Mercury’ye fiziksel, performans ve ses anlamındaki benzerliğiyle dikkat çeken grup A Kind of Vision, Queen’in ikonik yıldızını hep bir ağızdan söylenecek şarkılarla 4 Temmuz akşamı Dorock XL Kadıköy, İstanbul’da anıyor.

 

Mystic House Elektronik müzikle Frankfurt’ta tanışan Alman Rey&Kjavik, heyecan verici melodiler ve vokallerle iz bırakan bir DJ. 5 Temmuz akşamı daha önce tatmadığınız tarzda bir House deneyimiyle sizi spritüel bir yolculuğa çıkarmak üzere Zorlu PSM, %100 Studio sahnesinde, biletinizi almak için tıklayın.

 

Techno Bugüne dek DC-10, Berghain/Panorama, Eyfel Kulesi gibi alanlarında performansıyla adından söz ettiren, techno tanımına getirdiği yeni yaklaşımla setlerini Berlin’den Los Angeles’a taşıyan Danimarkalı DJ Kölsch, 6 Temmuz’da Zorlu PSM, %100 Studio salonunda. Tekno parti için biletini al.

Category
V/PLAY-MÜZİK