Vakkorama Paper | Frank Ocean’dan yeni cover
4243
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-4243,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Frank Ocean’dan yeni cover

 

Frank Ocean, enerjisi, tavrı, kendine özgü sesi, yazdığı şarkı sözleri ve albümleriyle R&B dinlemeyenlerin bile çok sevdiği bir müzisyen. Bunda farklı tarzlarda cover’ladığı şarkıların da etkisi büyük. GTA (Grand Theft Auto) online oyununa Ocean’ın kendi bestelerini ve sevdiği şarkıları dinleyebildiğiniz bir radyo kanalı var.

 

Ocean aynı zamanda bir stil ikonu, sınır tanımayan, aktivist bir figür. Beyaz Saray tarihinde gerçekleşen grand tuvalet davetlerde içeri Vans ile girmiş tek isim. Renklerle (bir dönem saçları da yeşildi) stilini kışkırtmayı seviyor. En sevdiği yönetmenlerden biri olan Wes Anderson’ın renk paletinde takımlar giyiyor. “Why Be Racist?” yazılı t-shirt’ünü hatırlarsınız, mesaj kaygılı t-shirtler konusunda günümüzün en çok takip edilen isimleri arasında.

 

Daha önce Audrey Hepburn’un ‘Breakfast at The Tiffany’s’de seslendirdiği “Moon River”, Aaliyah’ın “At Your Best” parçası için sevilen cover’lara imza atan Ocean, geçtiğimiz günlerde Instagram story’sinde yeni cover’ından tadımlık bir bölüm yayınladı. Hayranları için bunun anlamı büyük çünkü Ocean’ın Instagram hesabı iki ay öncesine kadar private’dı.

 

SZA’in sevilen parçalarından “The Weekend” için yaptığı coverı merakla bekliyoruz.

 

(Ocean’ın yolda cover’ı seslendirdiği paylaşımını görmek için tıklayın)

 

Ocean’ın şimdiye kadarki cover’ları arasında favorimiz “Moon River” aşağıda:

 

 

 

Category
V/PLAY-MÜZİK