Vakkorama Paper | Franz Ferdinand’la danslı kucaklaşma
4670
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-4670,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Franz Ferdinand’la danslı kucaklaşma


Dans dalgasına karışmaya hazırız!

 

Glasgow çıkışlı alternative rock grubu, en son İstanbul konserini 2007 yılında Rock’n’Coke’da vermişti. Disco-rock parçalarla dans ve müzik sahnesine 2000’lerde yepyeni bir tavır ekleyen ve son albümü ‘Always Ascending’ ile müziğine deneysel bir elektronikle birleştiren Franz Ferdinand, dansa göz kırpmayı sürdürüyor. Son olarak geçtiğimiz ay North Music Festival 2019’da yeni şarkıları ‘Black Tuesday’i ile sahnede seslendiren grubun, İstanbul konserleri için de sürprizleri olabilir –kim bilir. 2000’lerdeki festivallerde olduğu gibi yine dans dalgası yaratması ve bir hafta önceki Fransa konserlerinde olduğu gibi, ortamı Take Me Out ile şenlendirmesi ise garanti!

 

19 Haziran’da Zorlu PSM’deki konserleri için kapı açılışı 20:30’da. Öncesinde Baba Zula sahne alıyor. Franz Ferdinand 22:15’te sahnede. Konser öncesi Vakkorama Zorlu Café’ye bekleriz!

 

 

 

Category
V/LOVE