Vakkorama Paper | Geri Sayım: Back to Rıck&Morty
5030
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5030,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Geri Sayım: Back to Rick&Morty

 

Rick & Morty’nin yeni maceralarıyla kavuşmamıza çok az kaldı…

 

Sevilen çizgi dizinin üçüncü sezonla dördüncü sezonu arasındaki boşluk sizce de çok uzun değil miydi? Dizinin yaratıcılarından Dan Harmon da bu konuda bizle hemfikir. “Dördüncü sezonun bitirmemizle, beşinci sezonu yazmaya başladık bile. Sezonun diğer yarısını ne kadar hızlı yetiştiririz emin değilim ancak asla bir daha bu kadar uzun bir ara vermeyi düşünmüyoruz.”

 

Sezonu ikiye bölerek ilk beş bölümünü bu yıl yayınlayacaklarını duyuran Rick & Morty ekibi, ikinci yarıyı ise 2020’ye bıraktı. İki yıl aranın ardından ilk gösterimi 10 Kasım’da gerçekleşecek yeni sezonda, ‘Kötü Morty’nin neyin peşinde olduğu şimdiden merak konusu. Müziğinde Fransız efsane duo Justice’in imzası olan dizinin yeni sezon trailerı, sadece Adult Swim kanalında birkaç günde 10 milyonun üzerinde izlendi.

 

 

 

Category
KÜLTÜR-SANAT