Vakkorama Paper | Geri sayım: Sonar İstanbul coşkusu yakındır!
5490
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5490,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Geri sayım: Sonar İstanbul coşkusu yakındır!

Baharın gelişini şehirde Sonar coşkusuyla kutlamaya alıştık bir kere!

 

Müzik, tasarım ve teknoloji üçgenindeki son sürüm festival programı için geri sayım başladı. Bu yıl 5-7 Mart tarihlerinde yine Zorlu PSM’de gerçekleşecek festivalin açılış konseri 5 Mart’ta Paul Kalkbrenner’dan.

 

Berghain’ın müzik direktörü Ben Clock, Adam Bayer, Danimarkalı DJ Kölsch, Paula Temple, Christian Löffler, sevilen ikili Red Axes festivalin line-up’ında yer alan diğer yürek hoplatan isimler arasında. Müthiş auido visual‘lar ile kışkırtıcı bir sahne performansı beklediğimiz Max Cooper’ı da unutmayalım.

Taze kanla sürükleyici maceralara göz diken sahne programıyla RedBull Sonar Lab’de ise İskoçya’da kendi festivalini ateşleyen Denis Sulta, Bjarki, Malezyalı elektronik müzik sanatçısı Tzusing gibi isimler var.

Isınma turu niyetine playlistinize mutlaka almanız gereken diğer isimler: DJ Python, Umfang, Skee Mask, TKO ve Milennial Hug. Yerli müzik sahnesinden doğu esintili proje Oceanvs Orientalis ve parçalarıyla Boiler Room, Worldwide FM gibi müzik platformlarına sızan Debora İpekel’in performanslarını da es geçmeyin.

 

Tüm program ve ayrıntılar bu adreste, biletler Zorlu PSM’nin yeni bilet satış platformu www.passo.com.tr’de.

Category
V/PLAY-MÜZİK