Vakkorama Paper | Gizli” asistanımızla tanışın
4356
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-4356,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
Category
V/LOVE

Gizli” asistanımızla tanışın

 

Binbir farklı yere not alanlardan ya da notlarını derleyip toplamakta sıkıntı yaşayanlardansanız size hayat kurtaracak bir tavsiyemiz var. Özellikle de eski usül kağıt-kalem not almayı seviyorsanız, Wacom Bamboo Folio ile bi’nevi dijital devrim yaşayabilirsiniz.

 

Wacom Bamboo Folio, A4 büyüklüğünde analog görünümlü bir not defteri ve ajanda. Gizli görevi ise kağıt üzerine karalanan her şeyi tek tuşla dijitalleştirebiliyor olması. Android ve iOS uyumlu, tüm cihazlarda ulaşabileceğiniz hale getiriyor. Toplantı notları, storyboard’ler, brainstorming çizimleri, desen ve illüstrasyonlarınız, alışveriş listesi… Tek yapmanız gereken bu ajandaya not almak. (Not defterinin kağıdını değiştirebilir, hatta post-it bile kullanabilirsiniz) Vakkorama’da keşfetmek için tıklayın.

 

Wacom Bamboo Folio ile notlarınızı telefon, tablet ya da bilgisayarınıza aktarıp, editleyebilir ya da paylaşabilir, notlarınızı tüm cihazlarınızla sync edebilirsiniz. Plus üyelikte el yazısını karaktere ya da vektöre çevirme gibi farklı özellikler de var.