Vakkorama Paper | Haftalık sahne raporu: Bayramda kimler İstanbul’da?
4816
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-4816,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Haftalık sahne raporu: Bayramda kimler İstanbul’da?

 

Bayram tatilini İstanbul’da geçirecekler için haftalık sahne raporumuz:


10 Ağustos Cumartesi
 

Jay-Jay Johanson sevenleriyle, nostaljik bir akşam için If Performance Hall Beşiktaş’ta buluşuyor. 21:00 itibariyle başlayacak performansın biletleri Biletix’te.

 

 

10 Ağustos Cumartesi 

Kadıköy’ün [mecra] sahnesinde bu gece uzun. Connection serisinin ilk etkinliği olan Habibi Funk ve Afro Disco gecesinde, funky, soul ve jazz ağırlıklı setiyle gün batımında ‘larda yüzden’ kabine geçiyor. Ardından Mert Topuz ve Afterman ile dans sabahın ilk ışıklarına dek sürecek. Biletler ve ayrıntılar için bugece.co.

 

15 Ağustos Perşembe 

Hazır tatil, bugün bir kaçamak yapıp denize uzanmak isterseniz Burc Beach’te gerçekleşecek SkyFest İstanbul’a katılabilirsiniz. Sahne Avrupa’da olduğu gibi Türkiye’deki müzik listelerine de hızlı bir giriş yapan Eno & Mero’nun. Birlikte yayınladıkları Ferrari ve Melo’nun solo parçası Olabilir, yazın sevilen hitleri arasında.

 

16 Ağustos Cuma        

Yann Tiersen, Olafur Arnalds’ın müziklerini seviyorsanız, bu akşam piyanist Evgeny Grinko’nun Harbiye’de gerçekleşecek konseri tam size göre. Valse ile geçtiğimiz dönemin sevilen parçalarından birine imza atan piyanist Evgeny Grinko, romantik bir akşam için Harbiye Açık Hava’da.

 

16 Ağustos Cuma        

Groove odaklı house ve techno setleriyle tanınan Doruk Güralp, house-techno-electro’dan new wave ve acid’e uzanan bir çeşitlilikte müzik yolculuğuna çıkaran Sevil Soylu ile sahnesinde house ve techno’nun minimal ve jazz diyarından örnekler sunan Tolga Duyan bu akşam Kadıköy [mecra]’da terasta. Gün batımında başlayan program gece saat 04:00’e dek devam ediyor.
Ayrıntılar ve biletler için bugece.co.

Category
V/PLAY-MÜZİK