Vakkorama Paper | Haftanın Albümü: Nıck Murphy / Chet Faker – Run Fast Sleep Naked
4543
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-4543,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Haftanın Albümü: Nick Murphy / Chet Faker – Run Fast Sleep Naked

 

22 yaşından beri Chet Faker adıyla ve sound’uyla dünyayı gezen Nick Murphy, 2014’te çıkardığı ilk albümü ‘Built on Glass’ın ardından ikinci albümünü geçtiğimiz hafta gerçek ismiyle yayınladı.

 

Yeni teklisi ‘Dangerous’ ile birlikte yayınladığı 11 şarkılık ‘Run Fast Sleep Naked’, alışageldiğimiz Chet Faker müziğinden farklı bir yerde konumlanıyor. Justice tarzı synth’ler, blues piyanolar ve gospel müziğini andıran vokaller ile ayrışıyor. Nick bu albümde, daha gerçekçi ve manevi duygulara yöneldiğini söylüyor.

 

Görünen o ki 2011’de ‘No Diggity’ ile gönülleri çelen Avusturalyalı sanatçıyı artık line-up’larda ve sahnede, gerçek ismiyle ve farklı yönleriyle göreceğiz. Dünya turnesine Avusturalya’da başlayan Murphy, konserlerine yaz ve sonbahar boyunca ABD, Almanya, İsviçre, İspanya, İtalya ve İngiltere’de devam edecek.

 

Fotoğraf: Willy Lukatis

 

 

Category
V/PLAY-MÜZİK