Vakkorama Paper | Hıghly dısconnected: Detox tatiline var mısınız?
4532
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-4532,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Highly disconnected: Detox tatiline var mısınız?

 

Elimizden düşürmediğimiz telefonlara, Instagram timeline’ına kısa bir mola zamanı. Telefonları resepsiyonda bırakıp lüks ağaç evinize, bungalovunuza yerleşmeye hazırlanın. El değmemiş manzaralar, gece çıt çıkmayan koylar, yıldız seyri… Doğa, macera, uzun yürüyüşler, az bilinen sessiz sahiller, yoga ile şehrin mental yorgunluğunu, telefonlarla birlikte ardımızda bırakıyoruz.

 

Bu tatillere dair her şey doğal yaşamın içinde ve seyrinde. Uzun zamandır okumak istediğiniz kitaplarınız, yazmak istediğiniz fikirler ve kendinizle başbaşa, en azından yılda bir kez telefonsuz, internetsiz bir kafa tatii, insan daha ne ister? Lüks ağaç evler, bungalovlar ile yağmur ormanlarından Meksika’ya ve Karayipler’e, Avusturalya’dan Mısır ve Nicaragua’ya dünyanın dört bir yanında yükselişteki seyahat trendi ‘Digital Detox’ tam anlamıyla bu çerçeveyi sunuyor. Bu adresten seçeneklere göz atabilirsiniz.

Category
LIFESTYLE, SEYAHAT & ŞEHİR