Vakkorama Paper | Hoş geldin Vakko Atakule! Vakkorama Atakule!
3972
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-3972,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Hoş geldin Vakko Atakule!

Vakkorama Atakule! 

 

Yaşamın her alanını kapsayan lüks ve Ankara’nın ilk Vakko Bistrosu, artık Atakule’de.

 

80 yılı geride bırakan, modanın öncüsü Vakko hikayesindeki en yeni durak Vakko Atakule, Vakko Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko ve eşi Ronit Hakko ile Vakko Holding CEO’su Jaklin Güner’in ev sahipliğinde düzenlenen özel bir davetle kapılarını açtı.

 

1500 metrekarelik bir alanda yeni bir dünyanın kapılarını aralayan 2 katlı mağaza, AA Architecture Fransız mimarlarından Pierre Beucler ve Jean Christophe Poggioli imzasını taşıyor. Vakko kadın, erkek, ayakkabı ve çanta, eşarp, couture, V2K, Vakko Home bölümlerinin yanı sıra VIP bir giriş ve VIP kabinler ile lüksü tanımlayan ayrıcalık ve servislere ev sahipliği yapıyor.

 

1982 yılında dünyanın ilk konsept mağazası olarak kurulan Vakkorama, 1. katta. Moda, spor ve sanatın buluşma yeri olarak tasarlandı. “Türkiye’nin en genç moda markası” mottosu ile daima, modanın heyecanlı, yenilikçi ve özgür markası olarak alışılmışın dışında bambaşka bir yaşam stili sunan Vakkorama, renkli ve dinamik stili ile her sezon modayı kendine özgü bir yorumla yeniden tanımlamaya devam ediyor. Ankara’nın kalbinde, dinamik mağaza konseptiyle dikkat çeken Vakkorama Atakule, benzersiz bir moda deneyiminin keşif  noktası olacak.

 

Vakko’nun yanında açılan Vakko Bistrot da yepyeni bir deneyim ve Ankara için bir ilk. Menüsünde şık sunumlarla Fransız mutfağı ve dünya lezzetlerinin yer aldığı Vakko Bistrot’nun lezzetli pasta reçeteleri Fransa’da gastronomi alanında verilen ve tüm dünyada mükemmellik göstergesi olarak kabul edilen “Meilleur Ouvrier de France Patissier” (MOF) unvanının sahibi Philippe Chatelain danışmanlığında, Pasta Şefi Ghislain Gaille tarafından hazırlanıyor.

 

 

Category
V/NOW