Vakkorama Paper | İstanbul sahnesinden: Yazın Son Festival ve Müzik etkinlikleri  (19-25 Ağustos)
4838
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-4838,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

İstanbul Sahnesinden: Yazın Son Festival ve Müzik Etkinlikleri  (19-25 Ağustos)


Yazın son günlerini İstanbul’da geçirecekler için şehrin konser ve DJ etkinliklerini derledik.

İstanbul Müzik ve Moda Festivali, İstanbul Cocktail Festival gibi tam günlük etkinliklerin yanı sıra, klasik müzik, caz konserleri ve DJ etkinlikleri ile rehberiniz hazır.

 

 

20 Ağustos Salı

 

Karsu

Caz, blues, soul ve funk’ı Türk müziğiyle harmanlayan, bugüne dek New York Carnegie Hall ve North Sea Jazz Festival gibi pek çok uluslararası etkinlikte sahne alan başarılı caz vokali Karsu Dönmez, bu akşam Enka Eşref Denizhan Açık Hava Tiyatrosu’nda.

 

21 Ağustos Çarşamba


Akumandra + Metanoia


Klein Garten’ın hafta ortası programında Akumandra + Metanoia: Sainte Vie, Iorie and more, var.

Program 19.00 itibariyle start alıyor. Biletler bugece.co’da.

 

22 Ağustos Perşembe


LUM 
LUM, bu gece Klein Garten sahnesinde. Geceye LUM’un soundcloud evrenine yüklediği ‘Ciervo’ gibi parçaları ve setleriyle hazırlanabilirsiniz. Biletler bugece.co’da.

 

23 Ağustos Cuma

 

Timboletti

Akaretler’deki W Istanbul’un içinde yer alan W Secret Garden’da bu akşam Timboletti kabine geçiyor. İş çıkışı yakalayın. Program detayları bugece.co’da.

 

Nick Warren – Enjoy Garden Party

 

Ünlü İngiliz DJ Nick Warren, Party Blower’ın açılış partisi için İstanbul’a geliyor. Parti, Now Bomonti Plaza’nın bahçesinde gerçekleşecek. Biletler için bugece.co.

 

SNS: From Kadıköy with Love

 

Kısa sürede Anadolu yakasının haftalık programlarıyla takip edilen ve sevilen mekanlarından birine dönüşen Kadıköy Mecra’da, yaz partileri serisi Summer Night Sessions (SNS) bu gece Kadıköy sahnesinin sevilen isimlerini ağırlıyor. Eray Düzgünsoy, Mürsel Güven, Kıvanç Aykan, Müge Çığ ve Atice Arıcı 19.00 itibariyle sürpriz enstrümanlar, görsel şovlarla kabine geçiyor. Dans seansı 04.00’e dek sürüyor. Biletler bugece.co’da.

 

 

24 Ağustos Cumartesi


Selda Bağcan

 

İstanbul’un en yeni açık hava mekanı Vadi, 24 Ağustos Cumartesi akşamı dünyanın pek çok festivalinde sahne alan, plakları Türkiye’yi ziyaret eden yabancı gruplar tarafından toplanan parçaları editlerde kullanılan, özgün tarzıyla Türkiye müzik tarihine adını altın harflerle yazdıran Selda Bağcan efsanesini ağırlıyor.

 

 

Konstantin Sibold

 

Londra’daki Fabric ve Berlin’deki Berghain gibi efsane mekanlarda sahne alan, melodik ve yüksek ritimli müziğiyle tanınan Alman prodüktör Konstantin Sibold ile sizi Suma Han’da renkli ve uzun bir gece bekliyor. Biletler bugece.co’da.

 

SNS: Mr. Sür + Sallı + Ünal

 

Yaz partileri serisi Summer Night Sessions (SNS)’da sıra Detroit techno’dan synth-pop’a farklı müzik türlerinde gezinen setleriyle Mr. Sür, ağırlıklı olarak acid, disco ve 90’lar house çalan Sallı ve pop, electro, disco, funk, techno parçalardan oluşan setiyle Ünal’da. Gecenin sürprizi Miss Gender 2019 Florence Konstantina Delight, kendisini ara ara kabinde ve özel performanslarıyla dans pistinde yakalayabilirsiniz. Biletler bugece.co’da.

 

İstanbul Moda ve Müzik Festivali

 

İlki geçtiğimiz yıl düzenlenen, moda ve müzik odaklı festival ‘The New Black’ temasıyla 24 Ağustos Cumartesi KüçükÇiftlik Park’ta. Festivalde modacılar yeni tasarımlarıyla yer alırken, gün boyu devam eden konserlerde Mabel Matiz, Gaye Su Akyol, Adamlar, Hey! Douglas ve Ekin Beril sahne alıyor.

 

 

Kapı açılışı 14.00, biletler ve detaylar için tıklayın.

 

Category
V/PLAY-MÜZİK