Vakkorama Paper | İstanbul’dan haftalık sahne raporu (25-31 Ağustos)
4877
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-4877,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

İstanbul’dan haftalık sahne raporu (25-31 Ağustos)


İki festival, Beyoğlu ve Kadıköy kulüplerinden etkinlikler, klasik müzik, ve daha fazlası…

 

27 Ağustos Salı

 

Bach’çede Yaz Festivali

 

Klasik müzik severlerin bulunştuğu mini yaz festivali 5 Eylül’e dek devam ediyor. Sakıp Sabancı Müzesi Fıstıklı Teras’ta gerçekleşen festivalde ayın son etkinliği 27 Ağustos’ta. Geçtiğimiz yıl ayakta alkışlanan Hortus Musicus bu kez keman virtüözü Andres Mustonen şefliğinde tam kadro İstanbul’da.

Sakıp Sabancı Müzesi Fıstıklı Teras, 20.30, biletler ve program detayı için tıklayın.

 

 

31 Ağustos Cumartesi


İstanbul Cocktail Festival

Miksoloji ve kokteyl kültürüne ilgiliyseniz bu festivali kaçırmayın. Ödüllü miksolojistler tarafından verilecek atölyeler, şovların yanı sıra Büyük Ev Ablukada, Son Feci Bisiklet, Nova Norda, Nilipek, Can Ozan ve Jamie S. KüçükÇiftlik Park’ta sahnede. Biletler için tıklayın.

 

Konser, parti ve kulüp

 


28 Ağustos Çarşamba


Arctic Monkeys Tribute

 

R U Mine, Do I Wanna Know, When The Sun Goes Down gibi parçaları haftalık playlistinde olan bir Arctic Monkey hayranıysanız, hafta ortasına 90 dakikalık bu programla değişiklik yapabilirsiniz.

Dorock XL Kadıköy’de 22:30’da sahnedeler.

 


31 Ağustos Cumartesi

 

Mihai Pol


Brasov’da büyüyen Mihai Pol, yaşadığı şehirden ilham alan, yenilikçi ses tasarım teknikleri ve özgün stiliyle kısa sürede dikkatleri üzerine çekmiş bir isim. En çok ‘Goneta’ parçasıyla tanınıyor. Beyoğlu’nda BONN’da sahnede. Ayrıntılar ve biletler bugece.co’da.

 

 

SNS: Harun İzer + Şevval Kılıç + Ebru G.

 

Yaz partileri serisi Summer Night Sessions (SNS)’da ayın son etkinliğinde İstanbul Caz Festivali’nin direktörü Harun İzer 90’lardan 2019’a house akımının en sıkı parçalarıyla kabine geçiyor.

 

Gecenin programında aynı zamanda setlerinde techno’dan Kamuran Akkor’a geniş bir yelpazeye yer veren Şevval Kılıç, down tempo’dan upbeat’a farklı tarzları harmanlayan setiyle Ebru G. var. Biletler bugece.co’da.

 

 

Oldies but Goldies

 

ABBA’dan Depeche Mode’a, pop’tan funk’a, rock’n roll’dan hip-hop’a, efsane parçalarla bu akşam Babylon’da dans edebilirsiniz. Parti 23 itibariyle start alıyor.

 

Category
V/PLAY-MÜZİK