Vakkorama Paper | John Malkovıch ıs the “New Pope”
5126
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5126,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

John Malkovich is the “New Pope”

 

İtalyan sinemasının ‘Youth’, ‘La Grande Belleza’ gibi ödüllü filmleriyle tanınan yönetmeni Paolo Sorrentino’nun yaratıcı koltuğunda oturduğu Young Pope, ilk sezonda Oscar adayı Jude Law ile yürekleri dağlamıştı. John Malkovich’li yeni sezon için geri sayım başladı.

 

Cécile de France, Stefano Accorsi, Marilyn Manson, Sharon Stone ve Ludivine Sagnier gibi isimlerin de rol aldığı yeni sezonda, Jude Law’un yani Pius XIII’in girdiği koma sonrasındaki olayları ve yeni Papa rolünde Malkovich’in hikayesini izleyeceğiz. Bir sürpriz olmazsa 2020’nin ilk günlerinde HBO’da yayınlanacak dizinin Türkiye hakları bluTV’de.

 

New Pope adıyla prömiyerini bu yıl Venedik Film Festivali’nde yapan dizi dakikalarca ayakta alkışlandı. Karşınızda dizinin yeni çıkan -ikinci- fragmanı:

 

 

 

Category
V/LOVE