Vakkorama Paper | Justıce’den yeni video: Heavy Metal
4119
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-4119,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Justice’den yeni video: Heavy Metal

 

2018, Justice cephesinde bereketli bir yıldı.

 

Diskografilerindeki en sıkı parçaları harika mixlere dönüştürdükleri albümleri “Woman Worldwide” ile 2019 Grammy ödüllerinde En İyi Dans/Elektronik Müzik Albümü dalında aday olan Fransız elektronik müzik ikilisi Justice, bu kategoride Jon Hopkins, Sofi Tukker, Sophie ve TokiMonsta ile yarışıyor. 2019 Grammy kazananları Şubat ayında açıklanacak.

 

Justice sadece müzikal değil görsel zevkleri, farklı ve çarpıcı videolarıyla da takip edilen gruplardan. Son albümde de etki dozu yüksek video işleri yapma geleneğini sürdürüyor Fransız ikili. Albümden yayınlanan ilk video “LOVE SOS”in ardından Filip Nilsson’un yönetmen koltuğunda oturduğu “Heavy Metal”i geçtiğimiz hafta yayınladılar. Amerikalı Norfolk State University Spartan Legion Bando Takımı’nın 220 kişilik dev kadrosunun müthiş bir senkron ve koreografiyle kışkırtıcı performansına sahne olan videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Category
V/PLAY-MÜZİK