Vakkorama Paper | Kanepede ortaklık: Çiftler için 5 Oyun
5601
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5601,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Kanepede ortaklık: Çiftler için 5 Oyun

 

Evde bir oyun konsolunuz var ve siz hala coach co-op oyunlara sarmadıysanız, şimdi tam sırası. Sevgilinizle, eşinizle ya da çocuklarınızla birlikte zevkli vakit geçirebileceğiniz PS4 ile uyumlu oyunları denedik.


1- A Way Out
Bir hapishaneden kaçış hikayesi, nefis sinematografisiyle tahmin edebileceğinizden çok daha sürükleyici bir macera. Leo ve Vincent karakterleri olarak atılacağınız iki kişilik serüvende kanoyla nehri geçmek, gizli parçaları bulup gerekli araçları çalıştırmak ve kaçış var. Son durağınız ikinizin de hapise girmesinden sorumlu olan kişi, yani Harvey!

 

2- Lovers In a Dangerous Spacetime
Müzikleri ve görselleriyle tek kelimeyle müthiş eğlenceli bir oyun.
Sevginin gücüyle çalışan uzay gemisindeki göreviniz uzayda ve zamanda yolculuğa çıkarak kaybolmuş tavşanları kurtaracaksınız.

 

3- Overcooked

Masaları hiç boşalmayan bir restoranın mutfak çalışanları olarak oyundaki yerinizi alın. Kulağınıza çocuksu hatta sıkıcı bir oyun gibi gelebilir ancak dünyanın geneline soracak olursanız bu oyun çiftlerin en sık oynadığı oyunlar listesinde ilk beşte. Tamamlayacağınız görevlerde zaman, dikkat ve koordinasyon çok önemli!

 

4- Little Big Planet 3

Sevilen oyun üreticilerinden Sumo Digital’ın imzasını taşıyan Little Big Planet 3, co-op oyun oynama zevkini tırmandıran platform oyunlardan. Yaratacağınız dünya çift olarak yeterliliklerinize ve seçimlerinize kalmış. (Little Big Planet gibi bir diğer seçenek ise, 2D oyunlar arasından like’larla sıyrılan Rayman Legends.)

 

5- Lego

Hangimiz sevmedik? Playstation’da nostaljik lego tutkusunu yaşayabileceğiniz pek çok oyun var. Gönülçelen Lego dünyasından Marvel Super Heros, The Lego Movie, Lego The Hobbit, Lego Batman, Lego Jurassic World ya da son Star Wars filmine ait Lego Star Wars: The Force Awakens seçenekleriniz arasında.

 

+ BONUS: Minecraft

Yediden yetmişe herkesin favorisi Minecraft’ı bugüne kadar hiç oynamadıysanız, dünya çapında fenomene dönüşen 2D oyunda ısınma turları için karantina günlerini fırsat bilin. Minecraft seviyenize ve becerilerinize göre YouTube’dan yüzlerce videonun yardımına başvurabilirsiniz.

Category
V/LOVE