Vakkorama Paper | Kaşif üssü: Tıny Atlas / Fotoğraflardan tatil rotası seçenler, aramızda mı?
4845
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-4845,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
Category
SEYAHAT & ŞEHİR

Kaşif üssü: Tiny Atlas / Fotoğraflardan tatil rotası seçenler, aramızda mı?

 

Yazın son günlerinde deniziyle keşfedeceğiniz yepyeni sahillerin hayalini mi kuruyorsunuz? Ya da sonbahar, kış aylarına cazibe katacak bir tatil rotası keşfetmek, kulağınıza cazip geliyor mu? Seyahat hikayelerinin yayınlandığı, aynı zamanda bir topluluk olan Tiny Atlas Quarterly’nin evreninde hepsine, her mevsim, her gün yer ver. @tinyatlasquarterly hesabını takibe almanızı şiddetle tavsiye ederiz.

 

Platformun kurucusu ve yayıncısı, Emily Nathan bir seyahat düşkünü. Turistik yerlerden ziyade, iştah açan yemekler, epik manzaralar, yemyeşil floralar ve gerçek insanlarla ilgileniyor. Başka bir yerde olmanın verdiği o benzersiz hissi, dünyayı keşfetme tutkusunu paylaşmayı seviyor.

 

Nathan’ın online seyahat fotoğrafçılığının dikkat çekici örneklerini derlediği, My Tiny Atlas başlıklı kitabı bu yıl yayınladı. Tematik olarak arılan kitapta, 130 farklı gözün kaydettiği 200’ün üzerinde fotoğraf yer alıyor. Dünyanın farklı yerlerinden restoranlar, tropik ormanlar, gün batımı, şehir sokakları, çarpıcı mimari cepheler ve daha fazlasıyla, Tahiti’den Buenos Aires’e, Tanzanya’dan Londra’ya, San Fransisco’dan Moğolistan’a uzanıyor.

 

Kitaptaki fotoğraf ve fotoğrafçılara buradan göz atabilir, Instagram feed’inize yeni keşifler için günlük ilham katabilirsiniz.