Vakkorama Paper | Kulübe katılın: World-wıde Tunıng Medıtatıon
5642
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5642,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
Category
LIFESTYLE

Kulübe katılın: World-wide Tuning Meditation

 

Çevrimiçi deneyimler biriktirdiğimiz bu günlerde en iz bırakanlardan biri de World-wide Tuning Meditation. Bir online etkileşim festivali olarak insanlar buluşturan MUSIC on the REBOUND, 28 Mart’ta ilkini gerçekleştirdiği World-Wide Tuning Meditation serisine devam ediyor.

 

Sanatçıların katılımıyla gerçekleşen ve kulaklıkla dinlenilmesi önerilen seanslara derin bir nefes alarak başlıyorsunuz. Ardından seçeceğiniz sesli harflerden birinin sesini çıkarıyor ve rahatlatıcı bir nefes alıyorsunuz.

 

Ardından duyduğunuz seslere benzer sesler çıkarmanız gerekiyor. Kelimelerle anlatması biraz güç olsa da tüm akışın kendine has bir mantığı, kolektif anlamda iyileştirici ve rahatlatıcı özelliği var.

 

Bir sonraki online seanslar 20 ve 25 Nisan 17.00-18.00 arasında, kaçırmayın.

 

Buradan takibe alabilir, meditasyon seanslarının içeriği ve Zoom’a bağlanmanızı gerektiren özel koşullar hakkında bilgi alabilirsiniz.