Vakkorama Paper | Lıke Dünyasında Kartlar Yeniden Dağıtılıyor
4500
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-4500,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Like Dünyasında Kartlar Yeniden Dağıtılıyor

 

Instagram dediğini yaparsa, getireceği yeni özellikle like’larınızı sadece siz görebileceksiniz. Başka bir deyişle fenomenliğin, hatta stalker’lığın en birinci gözlem ve referans kulesi, yani kaç like almış, kim kimi like etmiş gibi özelliklerin olduğu satır, artık sadece kullanıcıya özel bir bilgi hale gelecek. Yetkililer like konusundaki rekabet ve baskının da farkında olduğunu her fırsatta dile getiriyor.

 

Test aşamasındaki özellikleri keşfetmesiyle nam salan Jane Manchun Wong’un sayesinde haberimiz olan bu yeni özellikle Instagram platformda kullanıcıların takipçilerin getirdiği like sayısıyla değil, nelerin paylaşıldığıyla ilgili olmalarını sağlamayı hedefliyor.

 

“Platformun like sayısı gibi kullanıcı üstündeki baskısını hafifletecek yöntemler üzerine çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”

Category
TEKNOLOJİ