Vakkorama Paper | Lüks ve artisan mayolar
4795
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-4795,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
Category
MODA

Lüks ve artisan mayolar

 

İncelikle elde işlenen yüksek kaliteli İtalyan ve Fransız kumaşlar Normaillot’un yaz koleksiyonlarında, deniz tuzu ve güneş ışığıyla kendini gösteriyor.

 

Merve Kardeş Mısırlı tarafından 2014 yılında kurulan markanın tasarım çizgisinde cesaret, yaratıcılık, keşif duygusu hakim. Salvador Dali’nin sürreal eserlerinden Yayoi Kusama’nın oyunbaz tavrına, bir sanat akımı ya da tekniği her Normaillot tasarımının başlangıç noktasını oluşturuyor. Markanın ilham aldığı sanatçılar arasında Gustav Klimt, Pablo Picasso, Carlo Carra, Kandinsky, Jackson Pollock, Ekrem Yalçındağ, Süleyman Saim Tekcan gibi isimler var. Normaillot usta sanatçıların benzersiz yaklaşımlarıyla çağdaş modayı buluşturan tasarımlarında zamansız bir yaz stilinin izini sürüyor.

 

V yaka, kemer aksesuarlı mayolar, parıltı ve nude tonlar, hayvan desenleri ile lüks deniz sefası için Normaillot’un deniz koleksiyonu Vakkorama’larda ve vakkorama.com.tr’de. Tıkla ve keşfet.