Vakkorama Paper | Manu, my love
4736
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-4736,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Manu, my love

 

Sarah Jessica Parker, Eva Chen, Bella Hadid gibi stil ikonlarıyla ortak zevkimiz, Manu Atelier.

 

Adını Latince’de ‘el yapımı’ anlamına gelen Manu’dan alan ve tasarım çizgisiyle uluslararası popülerliğe ulaşan marka, beşinci yılını kutluyor. Manu Atelier’in yaratıcıları Beste ve Merve Manastır, çocuklukları deri parçalardan minyatür el çantaları yapmakla geçmiş iki kardeş. İkilinin 1961’den bu yana deri zanaatkarı olan babalarından aldıkları ilhamla tasarladıkları, gelenekselliğin sıcaklığını artisan kaliteyle buluşturan modern koleksiyonunda birbirinden farklı model ve seçenekler var.

 

Şüphesiz en popüleri Kate Middleton’ın elde taşımayı seçtiği kutu görünümlü Pristine. Zincir ya da deri askı detaylı, soft, pastel renklerde. Manu’nun imzası haline gelen tasarımın Combo serisinde, kontrast renklerle dikkat çeken modelleri var. Bel çantası seviyorsanız, çıkarılabilen üç mini boyda çantası ile kemerli Tech Bag yeni favoriniz olmaya aday, siyah ve camel renk seçeneğiyle satışta.

 

Manu Atelier’i vakkorama.com.tr’de hemen şimdi tıkla, keşfet.

 

Category
MODA