Vakkorama Paper | Milyonların canlı dans kulübü
5668
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5668,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
Category
V/LOVE

Milyonların canlı dans kulübü

 

Instagram’dan bugüne kadar izlediğiniz, deneyimlediğiniz tüm canlı yayınları unutun. Karamsarsanız, size iyileştirecek. Epeydir hareketsiz kaldıysanız aradığınız hareketi hayatınıza hiç çaktırmadan dahil edecek… Koltuktan ne ara kalktık ve hiç fark etmeden bir saate yakın dansla müthiş cardio yaptık, deşarj olduk, lütfen biri bize hatırlatsın!

 

Dans serüvenini karantina günlerinde Silverlake, LA’deki dans stüdyosundan Instagram’a taşıyan Ryan Heffington, büyüleyici enerjisiyle müthiş bir koreograf. Sia’nın Chandelier klibi gibi pek çok dikkat çeken koreografide imzası ve iki Grammy adaylığı olan Heffington’ın her SweatFest seansına milyonlar katılıyor.

 

“Hep koca dünyayla birlikte dans etmek istemişimdir. Görünen o ki şimdi bunun tam zamanı.” diyen ve yayınında Emma Stone gibi sürpriz konuklar ağırlayan Heffington’ın milyonları çeken felsefesi: Herkes, her koşulda dans edebilir.

 

Bu haftaki konuğu Chanel gibi pek çok moda deviyle çalışan, son olarak Spike Jonze’un yönettiği Kenzo World reklamında Heffington’ın koreografisiyle dans eden Margaret Qualley.

 

Milyonların dans kulübüne katılmak için “biletiniz” burada.