Vakkorama Paper | Müzik dopingi
4259
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-4259,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
Category
V/NOW

Müzik Dopingi

 

İmzası haline gelen intro vokali “Don’t touch that dial, because you are locked into DJ Tarkan” ile dansa davet eden, müthiş enerjik frekanslar yayıan ve reddetmesi zor müzik insanlarından biri DJ Tarkan. Müziğe, ailesinin de desteği ve ilgisiyle çocuk yaşlarda vuruldu. 90’lardan bu yana hızlı bir grafikle radyolarda yaptığı programlarla yükseldi ve Türkiye’nin en sevilen DJ’lerinden biri oldu. Derinlikli ve etkileyici mixleri, eklektik tarzdaki House setleriyle namı yayıldı. Frisky’ye hazırladığı setlerle adını daha geniş kitlelere duyurdu, dünyanın en iyi DJ’leri listelerine adını yazdırdı.

 

Son zamanlarda Balkan meets Oriental House, Deep House ve Vocal House serilerinin yanı sıra Sagopa Kajmer ile yaptığı parçalarla da hit alan DJ Tarkan bugüne dek Tiesto, Paul Oakenfold, Roger Sanchez, Markus Schulz, Paul van Dyke gibi DJ’lerle aynı kabini paylaştı, düynanın en iyileri sayılan bu isimlerin vazgeçilmez prodüktörlerinden biri haline geldi.

 

Bu akşam ve yarın, 6-7 Şubat’ta Vakkorama Cafe’de şehrin puslu havasına, hafta arası yorgunluğa inat dansa doyuyor, kış rehavetini üstümüzden atıyoruz. DJ Tarkan 20:00 itibariyle kabine geçiyor. Sizi de bekleriz!

 

 

Rezervasyon ya da internetten canlı dinlemek, izlemek için tıklayın.