Vakkorama Paper | New Shades!
4675
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-4675,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
Category
MODA

New Shades!


Favori yaz aksesuarı güneş gözlüklerinde bu yaz her stile göre dikkat çekici bir çerçeve ve sonsuz renk var. Sezonun favorileri kedi gözü, transparan renkler, 60-70’li yılları hatırlatan yuvarlak hatlı, vizör görüşlü dikkat çeken güneş gözlükleri için Vakkorama seçkisine göz attınız mı?

 

 

Kedi gözü, retro ve ötesi

 

Gigi Hadid, Kendall Jenner gibi ikonların favori modeli olarak yükselişini iki yıldır sürdüren retro cat-eye gözlüklerden Wilma ve diğerlerini -kalın ya da ince, yumuşak hatlı ya da keskin çerçeveli versiyonlarla- Vakkorama seçkisinde keşfedebilirsiniz. Athleisure stilin favorisi, ince çerçeveli, renkli camlı modeller için DP69 Eyewear koleksiyonuna göz atın.

 

Gökkuşağının bütün renkleri

 

Mavi, yeşil, pembe, sarı ya da mor… 60-70’li yıllardaki bohem dünyaya selam duran yuvarlak hatlar, renkli camlar ve birbirinden farklı formda çerçevenin yer aldığı DP69 Eyewear ve tasarımın önplana çıktığı diğer markalarla Vakkorama seçkisinde renginizi seçin. Leopar desenli çerçeveleri seviyorsanız, Bomba tam size göre.

 

Vizör görüşü

 

Çerçevesiz ya da kalın çerçeveli, renkli asetat, tek parça camlı vizör gözlüklerle bu yaz sıradışı ve dikkat çekici bir görünüm yakalayabilirsiniz. Kalın çerçeveli koruyucu gözlükleri andıran modeller için Northern Lights’ın ve Electric’in modellerini keşfedin. Giannino mavi degrade vizörüyle seçkinin en iddialı modeli.

 

Keskin hatlı siyah asetatlı Michael H-N, over-size ve keskin dikdörtgen hatlı gözlükleri sevenlerin favorisi olmaya aday. Pilot çerçevelerden vazgeçmeyenlerdenseniz güncel vizör versiyonları için Snob Milano koleksiyonuna ve Manico’ya göz atabilirsiniz.

 

Klasik mi, farklı mı?

 

Klasik yeşil cam ve metal çerçeveli Sansiro, farklı bir çerçeve modeli için DP69 Eyewear Rebel Gun, ve mavi camlı oval metal çerçeveli Brera, yuvarlak modeller arasında öne çıkıyor.

 

Hexagon çerçeveli gözlüklerde ise sezonun iki parıldayan yıldızı, Northern Lights’ın siyah modeli ve Komono’nun Marilyn Monroe’dan ilham alan modeli Monroe.