Vakkorama Paper | Nisan bitmeden izle: SXSW 2020’den Kısalar ve Pilotlar
5656
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5656,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Nisan bitmeden izle: SXSW 2020’den Kısalar ve Pilotlar

 

SXSW 2020’de gösterilmesi planlanan SXSW Episodic Pilot Competition kapsamında seçilen pilot bölümler ve festivalin kısa filmleri Nisan ayı sonuna kadar Vimeo’da.

 

Mart başında gerçekleşmesi planlanan SXSW 2020’nin pek çok festival gibi iptalinin ardından SXSW 2020 Pilot Showcase gösterimleri ve seçkide olan kısa filmler online gösterimle Vimeo’ya taşındı.

 

Altı prömiyer ve iki belgeselin yer aldığı seçkide sevilen dizi Better Call Saul dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Rhea Sheehorn’un rol aldığı komedi ‘Cooper’s Bar’, karton sanatı belgeseli ‘Homecoming: The Journey of Cardboard’, bir LGBTİ+ belgeseli olan ‘Bananas’ın gösterimi gerçekleşiyor. ‘Bored ile ‘The Dreamin prömiyerlerinin gerçekleştiği online gösterimleri 30 Nisan’a kadar ücretsiz izleyebilirsiniz.

Category
KÜLTÜR-SANAT