Vakkorama Paper | Sahiplenenler köşesi: Ellen ve Potrıa ile Wallıs Brownıng
4995
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-4995,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Sahiplenenler köşesi: Ellen ve Potria ile Wallis Browning

 

Ellen DeGeneres talk show programında, sahiplendiği 3 aylık Poodle cinsi köpeğini dünyayla tanıştırdı: Karşısınızda Mrs. Wallis Browning.

 

“Satın alma sahiplen” hareketine son katılan isimlerden Ellen DeGeneres ve Portia de Rossi çifti, şu günlerde Mrs. Wallis Browning’in evlerine getirdiği heyecanı doruklarda yaşıyorlar. Ellen’ın programında söyledikleri, bu heyecanı net olarak açıklıyor: “Çok heyecanlıyım, size ne kadar heyecanlı olduğumu anlatamam, hızlı konuşuyorum çünkü heyecanlıyım, çünkü sie heyecanlı bir şey söyleyeceğim.”

 

Daha önce Instagram paylaşımında Wallis’in işaretini veren ama duyurmayan Ellen, köpeğinin fotoğrafını sonunda izleyicilerle paylaştıktan sonra Wallis’in bugüne dek sıcağın altında bir kafeste tutulduğunu, daha önce hiç koşamadığını ya da oyun oynayamadığını söylüyor ve kendi üslubuyla güzel günlerin geleceğini ifade ediyor: “Wallis daha önce hiç kendi kuyruğunun peşinde koşmadı, Oprah ile kapı komşusu olmadı… Artık hepsi değişti!”

Category
SATIN ALMA SAHİPLEN