Vakkorama Paper | Sahiplenenler Köşesi: Taylor Swıft ve Benjamın Button
4591
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-4591,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Sahiplenenler Köşesi: Taylor Swift ve Benjamin Button

 

Taylor Swift bir kedi aşığı! Son olarak, Panic! At The Disco’nun solisti Brendon Urie ile kaydettiği son single’ı ME! için çekilen videodaki yavru kediyi sahiplendi. Yavru kedilerin reklam ve video gibi projelerde yer alarak sahiplendirilmesine önayak olan program sayesinde tanıştığı minik yavruya Benjamin Button adını veren Swift, onu kucağına aldığı anda gözlerine bakıp, mırrlamaya başladığını ve aralarında bir bağ kurulduğunu hissettiğini söylüyor.

 

Videonun diğer iki kedi yıldızı da Swift’in kedileri. Klipte olduğu gibi gerçek hayatta da onlardan “kızlarım” olarak bahsediyor. Bu iki birbirinden farklı karaktere sahip Scottish fold kedi isimlerini Law & Order ve Grey’s Anatomy dizilerindeki iki karakterden alıyor. Olivia Benson ve Doctor Meredity Grey. Aileye yeni katılan Benjamin Button ile üçlünün maceralarını Taylor’ın instagramından takip edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Category
SATIN ALMA SAHİPLEN