Vakkorama Paper | Sahiplenenler köşesi: Pınk ile “Nash”
4418
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-4418,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
Category
SATIN ALMA SAHİPLEN

Sahiplenenler köşesi: Pink ile “Nash”

 

Satın almayıp sahiplenenler köşesinde bu hafta Pink’i ağırlıyoruz.

 

Hayvan hakları, barınma, beslenme ve konusunda çok sıkı çalışan gönüllü ünlülerden Pink, #adoptdontshop hashtag’li paylaşımlarıyla satın alma sahiplen misyonuna da sahip çıkıyor.

 

Pink’in köpek sevgisini bir dönem aşk yaşadığı bulldog’u, çocuğu gibi gördüğü diğer köpeği Bubba (Pink’in, kızına hamile olduğu dönem attığı tweet’ten: “Bubba’ya henüz söylemedik ve mümkünse kimse ona yeni bir bebeğim olacağından söz etmesin, buna bozulacak.”) ve en son 2018 yılında kaybettiği 16 yıllık dostu Frangelica Nanni ile bilmeyen yok desek yeri.

 

Nanni’nin ardından çok üzülen ve yas tutan Pink’in ailesine yeni bir üyenin katılma zamanı gelmişti. Bu hafta yeni köpekleriyle buluştular. Nashville Humane Society barınağından sahiplendikleri köpeklerine “Nash” adını verdiler.

 

Nash’in Pink ailesiyle maceralarını Pink’in Instagram’ından takip edebilirsiniz