Vakkorama Paper | Şehre dönüşü bekliyoruz!
4793
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-4793,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
Category
KÜLTÜR-SANAT

Şehre dönüşü bekliyoruz!


Yeni sezon için geri sayım başladı. Zorlu PSM’nin Eylül itibariyla start alacak yeni sezonundan ilk isimler ve etkinlikler açıklandı. Carl Cox, Nils Frahm, Balthazar, New Model Alrmy, Hindi Zahra, Kowacs gibi isimler heyecan verici performanslarla bu sezon Zorlu sahnesinde olacak.

 

Cem Yılmaz’ın son şovunun Türkiye prömiyerinin yanı sıra, geçtiğimiz sezon izleme şansınız olmadıysa Alice Müzikali bu sezon da Zorlu’da. Fame, Beyon Bollywood, I am Tango ve kapalı gişe dünyayı gezen çağdaş dans gösterisi Sutra da, sahne sanatları programının diğer dikkat çeken etkinlikleri arasında.

 

Festivaller ise Eylül’de Neue! Step ile start alıyor. Ardından Kasım’da Apparat, Booka Shake gibi isimlerin sahne alacağı Mix Festival, Mart ayında Sonar ve cazseverler için önümüzdeki yaz başı yeniden PSM Caz Festivali zamanı.

 

Biletler ve etkinlikler hakkında detaylı bilgi burada.