Vakkorama Paper | Sinemanın yeni power couple’ı: Chıldısh Gambıno ve Rırı
4477
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-4477,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Sinemanın Yeni Power Couple’ı: Childish Gambino ve Riri

 

Donal Glover, namı diğer Childish Gambino’nun Rihanna’yla birlikte başrolleri paylaştığı, Hiro Muria’nin yönettiği filmi ‘Guava Island’, prömiyerini Coachella’da yaptı. Filmde Rihanna, Gambino’nun (Deni Maroon karakterinin) kız arkadaşı Kofi Novia’yı canlandırıyor. Yönetmen koltuğunda Atlanta dizisinden tanıdığımız Hiro Murai’nin oturduğu filmde, ikiliye Black Panther’dan Letitia Wright eşlik ediyor. Ufak bir adada bir müzik festivali hayali kuran müzisyenin yaşadıklarını mercek altın alan film ilhamını City of God filminden ve Prince’in Purple Rain klibinden alıyor.
Rihanna, geçtiğimiz günlerde Instagram’da yaptığı paylaşımla Gambino ve ‘Guava Island’ için şunları söyledi: “Wow! Childish Gambino, sen gerçek bir kültür cevherisin! Seninle ve bu filme kattıklarınla gurur duyuyorum.”

 


Prömiyerin ardından Amazon Prime’da yayınlanan filmden tadımlık:

 

 

 

Category
KÜLTÜR-SANAT