Vakkorama Paper | Spor saatini maceraya çevir
5664
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5664,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Spor saatini maceraya çevir

Egzersizi hayatınızda bir yere bir türlü oturtamadıysanız ya da spor ve disiplin hayatınızda yan yana asla gelemiyorsa vazgeçmeyin. Başka bir dala yönelin. Ev koşullarında bir koşu bandına asla mahkum bırakılmadığımız, farklı spor dallarında binlerce online eğitim şansı olan bir dönemdeyiz. Sanal gerçeklik tarafı ise işe yepyeni bir boyut katıyor.

 

‘’Dear Home Workout
It’s not easy to say this but you suck.’’

Bu cesur motto, evde egzersizi macera çemberine alan yeni sanal gerçeklik spor platformu Supernatural’a ait. Geçtiğimiz hafta Oculus Quest yolculuğu başlayan Supernatural’ın aldığı ilk yorumlara bakılırsa, fitness hizmetindeki iddiası dedikleri kadar var.

 

Egzersiz yapmaya dair sizi besleyen fikirlere yoğunlaşın.

Supernatural tamamen bu felsefede tasarlanmış. Evde spor fikrine cazibe katmakta pek de yardımcı olmayan unsurlara ciddi kafa yormuşlar. Koreografisi olan antrenmanlar, oturduğunuz yerden seyahat hissi veren manzaralar (dünyanın en iyi manzaralarına karşı spor, iddialı oldukları bir diğer özellik), her güne bir yeni eğlenceli etüd ve tek kelimeyle kışkırtıcı müzikler… Fitness’ın dinamik ruhuna hızlı bir şekilde adapte olmanız için her şey düşünülmüş.

 

Ünlü VR stüdyosu Within yapımı olan platform, size özel ayarlanmış vücut egzersizleri, gerçek fitness eğitmenlerinden antrenman sırasında ve oyun mekaniğini bir araya getiriyor. Her antrenmandan sonra bir performans raporu, kalp atışı grafiği gibi analizler de alabiliyorsunuz.

 

İlk bir ay ücretsiz ardından aylık 19 dolar.

 

Detaylı bilgi için tıklayın.

Category
V/LOVE