Vakkorama Paper | Stylıng konusunda uzmanlaşmak ister miydiniz?
4840
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-4840,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
Category
V/LOVE

Styling Konusunda Uzmanlaşmak İster Miydiniz?

 

Bu karelerin bizim için yeri ayrı! Her birinin styling’i, Vakko Esmod Uluslararası Moda Akademisi’ndeki ‘Styling Serfitika Programı’na katılan öğrencilere ait. 2 Mart-4 Mayıs tarihleri arasında  Ceylan Atınç eğitmenliğinde gerçekleşen 50 saatlik ‘Styling Sertifika Programı’ kapsamında öğrenciler, Vakkorama ürünleriyle ‘California Dreamin’ & Pattern on Pattern’ temalı profesyonel bir moda çekimi gerçekleştirdi.

 

 

Styling: Pınar Bayraktar, Talin Ay, Selin Emra Ataç, Nava Naeini

 

Fotoğrafçı: Gökhan Mete

 

Makyaj Artisti: Gamze Tekin

 

Makyaj Asistanları: Deniz Mustu, Tansu Uslular

 

Saç Tasarım: Hakan Yılmaz

 

Modeller: Julio Anjoletto ve Arabelle Gregoire

 

Stüdyo: NO 51 Studio

 

– – –

Eylül’de gel: Ceylan Atinç ile Styling’e Giriş Sertifika Programı


Styling nedir, sezon trendleri nasıl belirlenir, bir stylist trendleri nasıl sahaya aktarır?

Bu sertifika programıyla aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulabilir, deneyim kazanabilirsiniz.

 

2-3-4 ve 5 Eylül’de Vakko Esmod’da.12 saat ve dört gün boyunca devam edecek eğitimde dersler, Pazartesi, Salı, Çarşamba günleri 10.00-13.00, Perşembe günü 19.00-22.00 arasında. 

 

Ayrıntılar ve başvuru için tıklayın.

 

Eğitmen hakkında: London School of Fashion’da Styling eğitimi alan Ceylan Atınç Türkiye’nin önemli moda dergilerinde moda editörü ve stylist olarak görev aldı. Aynı zamanda ünlü isimlere stil danışmanlığı veren ve markalar için koleksiyon styling’i yapan Atınç, Vakko Esmod Moda Akademisi’nde styling üzerine eğitimler veriyor.