Vakkorama Paper | Tek Kelimeyle Olağanüstü: Love, Death + Robots
4444
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-4444,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Tek Kelimeyle Olağanüstü: Love, Death + Robots


David Fincher’ın yetinmeyen vizyonunun dokunduğu her proje sürükleyici. House of Cards ve Mindhunter gibi iz bırakan dizilerin ardından Deadpool’un (ve Terminator 6’nın) yönetmeni Tim Miller ile güçlerini birleştiren Fincher’ın yapımcılığını üstlendiği +18 animasyon dizisi Love, Death + Robots ilk gösterimini SXSW’da yaptı. Netflix’in ilk animasyon antolojisi dizisi olarak yayında olan seri 18 bölümden oluşuyor.

 

Love, Death + Robots, bugüne dek izlediğiniz tüm serilerden keskin zekası, sergilediği olağanüstü yetileri ve kalıpları kırma isteğiyle ayrılıyor.Bu animasyon antolojisi, bölüm sürelerinden, animasyon dili ve anlatısına tüm detaylarıyla farklı bir proje. Süreleri 5-15 dakika arasında değişen birbirinden bağımsız bölümlerde, bilim kurgu romanlarından uyarlanmış hikayeler var. Bazı bölümler (favorilerimizden yedinci bölüm – beyond the aquila rift) animasyon olduğuna inanmakta zorlanacaksınız… Hiç izlemediyseniz, When the Yoğurt Took Over ile tatlı tatlı başlayın.

Category
KÜLTÜR-SANAT