Vakkorama Paper | Vakkorama İlkbahar/Yaz 2019’a #adoptme ile merhaba diyor!
4320
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-4320,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Vakkorama İlkbahar/Yaz 2019’a #adoptme ile merhaba diyor!

 

Vakkorama bu sezon sokak hayvanlarının sahiplendirilmesine destek veriyor ve #adoptme ile tüm hayvanseverleri sahipsiz hayvanları sahiplenmeye davet ediyor.

 

 

Vakkorama’nın özgur ruhunun bir parçası olan sevgi ve mutluluk, minik dostların yansıttığı sıcak enerjiyle birleşiyor. Geçmişte sahiplendirilen, şimdi ise sıcacık yuvalarından hayatı selamlayan 13 farklı minik dostun bir arada buluştuğu Vakkorama İlkbahar/Yaz 2019 kampanyası, sezona sevimli ve duyarlı bir boyut katıyor.

 

Modayı, sporu ve sanatı seven özgür ruhların keşif alanı Vakkorama’larda minik dostlar her zaman öncelikli!

 

Sosyal sorumluluk projelerinde her zaman gönüllü ve duyarlı duruşuyla adından söz ettiren Vakkorama, bu kez minik dostların sahiplenilmesiyle ilgili  #satınalmasahiplen akımına kendi dilinde #adoptme ile katılıyor. Vakkorama tüm sezon boyunca bu akıma çeşitli etkinliklerle destek vermeye devam edecek.

 

*Vakkorama ve Vakkorama Cafe’lerde dostlarınız da size eşlik edebilir.🐕 🐶

 

Detaylı bilgi için:

www.vakkorama.com.tr

 

Hashtag:        #adoptme

                        #satınalmasahiplen

                        #dontshopadopt

Category
SATIN ALMA SAHİPLEN, V/NOW