Vakkorama Paper | Yeni oyun alanı: ZOOM’da arkaplan 
5636
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5636,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Yeni oyun alanı: ZOOM’da arkaplan 

 

Video görüşmeleriniz için evinizde halen iyi bir arkaplan veren bir köşeniz yoksa, karantina sürecinin daha süreceği öngörülerini de esas alarak bir an önce bunun için bir hazırlık yapmanızı öneririz.

Sabit arkaplanınızdan sıkıldıysanız, buna da çare var.

 

Dilediğinizde yeşil ekrana ihtiyaç duymadan dilediğinizde arkaplanınıza farklı görseller yerleştirerek kamuflajı eğlenceli hale de getirebilirsiniz. Bir saraydan ya da kumsaldan bildiriyormuşsunuz gibi…

 

Şu sıralar denk geldiğimiz eğlenceli “arkaplan yerleştirmelerinde” ki Zoom bu kişiselleştirilmiş arkaplan özelliğine Ayarlar üzerinden “virtual background”larla izin veriyor.

 

Video call’unuzun arkaplanını ‘Up’daki uçan evden bir kare ya da Star Trek’teki kumanda odası gibi sevdiğiniz film ve dizilerin ortamlarından seçebilir ya da New York Kütüphanesi’nin dingin atmosferi gibi gerçek mekan fotoğraflarının içinden seslenebilirsiniz.

 

Arkaplan için alternatif görseller arıyorsanız 200’ün üzerinde fotoğraf seçeneği burada.

 

İllüstrasyonlar içinse Apartment Theraphy’nin arkaplanları favorimiz.

 

Daha iyileri bende var diyorsanız, Zoom’un aylık yarışmasında şansınızı deneyebilirsiniz. Detaylar için tıklayın.

 

Category
V/LOVE