Vakkorama Paper | 2020 Lıne-ups: Sonar mı Prımavera mı?
5401
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5401,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

2020 Line-ups: Sonar mı Primavera mı?

 

Sevdiğimiz festivaller bir bir tarihlerini ve programlarını açıklarken, biz de önde giden ikiliye yoğunlaştık. Sónar, ilk olarak İstanbul ayağıyla 5-7 Mart tarihlerinde Zorlu PSM’de gerçekleşecek ve elektronik müzik dünyasının birbirinden değerli DJ ile prodüktörlerine bu yıl da ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Adam Beyer, Ben Klock, Bjarki, Christian Löffler, Denis Sulta, Erdem Tunalı, Gülnihal Sónar’ın fazlasıyla hareketli kadrosunun yalnızca bir kısmı. Avantajlı dönem biletleri şu anda satışta. Festivalin Barcelona edisyonu ise 18-20 Haziran’da. Afrojuice195, Airaboi, Alina Pash, Âme, 2ManyDJs, Aj Tracey, Anna, Avalon Emerson Barcelona’yı geceden gündüze uyanık tutacak isimlerden bazıları.

 

Barcelona havasından daha fazla faydalanmak isteyenler, tüm Haziran aylarını şehre ayırabilirler çünkü Sónar öncesi, Primavera Sound Barcelona 2020 için de geri sayım başladı. 3-7 Haziran’da gerçekleşecek festivalin konukları arasında öyle isimler var ki, hayatta kaç defa aynı sahnede denk gelirler bilinmez: The National, Massive Attack, Tyler, The Creator, Lana Del Rey, Iggy Pop, Bad Bunny… 19-20 Eylül’de Los Angeles’a dümen kıracak festivalin ABD sahnesinin hangi müzisyenlere emanet edileceği ise yakında açıklanacak. Tüm bu dünya starlarını bir arada dinletecek biletler için elinizi çabuk tutun, 2020’nin en unutulmaz anılarından birine hazırlanın.

Category
V/PLAY-MÜZİK