Vakkorama Paper | 40 yaşındaki PAC-MAN efsanesi Twıtch’e kondu!
5788
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5788,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

40 yaşındaki PAC-MAN efsanesi Twitch’e kondu!

 

Gözünü dünyaya 22 Mayıs 1980 tarihinde açan Pac-Man efsanesi 40.yılına özel olarak ‘Pac-Man Live Studio’ ile karşımızda. ‘Twitch’de direkt olarak platforma yerleştirilen (başka bir deyişle bilgisayarınıza indirmeden Twitch kanalından oynayabildiğiniz) ilk oyun olan Pac-Man Live Studio Amazon Game Studios tarafından geliştirildi.

 

Üç farklı modda oynayabildiğiniz ‘Pac-Man Live Studio’da:

 

‘Classic Mode’da şimdiye kadar oynamaya alışageldiğiniz modda oynarken, ‘Maze Creator’da oyunu kendi tasarladığınız labirentte hatta istediğiniz yere can hakkı koyarak daha kişisel hale getirebiliyorsunuz. Sizin tasarımınız olan versiyonlar diğer oyuncular tarafından ne kadar keşfedilirse labirentler sıralamasında yükselme şansınız o kadar yüksek. Üçüncü mod ise ‘Endless Mode’. Dört  oyuncuya kadar birlikte oynayabildiğiniz bu mod, her seviyede sadece tek bir cana sahip olduğunuz, takım arkadaşlarınızdan en az birinin seviyeyi tamamlamasıyla takım olarak bir sonraki seviyeye geçtiğiniz bir mod, kolektif oyun oynamayı seven gruplar için çok zevkli.

 

Daha fazla detay için tıkla, keşfet.

 

Category
TEKNOLOJİ