Vakkorama Paper | ALL INDUSTRY IS NOW Onlıne + Thıs Week: Mercedes-Benz Fashıon Week
6130
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-6130,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

ALL INDUSTRY IS NOW Online + This Week: Mercedes-Benz Fashion Week


Jeremy Scott’ın Moschino için hazırladığı kukla şovu, Muiccia Prada’nın Raf Simons ile eş kreatif direktörlüğü üstlendiği yeni koleksiyon tanıtımı-söyleşisi ve daha nicesiyle online gerçekleşen programlar son üç haftadır modanın gündeminden düşmüyor. Donatella Versace yeni döneme ayak uydurmaya çalışan endüstriye paralel, çıkardığı koleksiyonu ‘yeni bir rüya görmek’ olarak tanımladı.

 

Bu hafta ise gözler İstanbul’a çevrildi. Mercedes-Benz Fashion Week programından detaylar yakın planımızda.

 

 

 

Bu yıl BMFW İstanbul’a geri sayımda bir film bize eşlik ediyor. Koray Birand’ın yönettiği filmde moda haftasında yeni koleksiyonlarını sergileyecek 37 tasarımcının imzasını taşıyan kıyafetleri uluslararası podyumlarda sahne almış Öykü Baştaş gibi modeller taşıyor. 12-16 Ekim tarihleri arasında dijital platformlar üzerinden yayınlanacak moda haftası için Türkiye’nin farklı bölgelerinde Ani Harabeleri’nden Tuz Gölü’ne, Kapadokya’dan Nemrut Dağı’na bir çekim gerçekleşti.

 

Program, takvim, backstage söyleşiler ve daha fazlasını https://www.mbfwistanbul.com adresinden ve Instagram hesabından takibe alabilirsiniz.

Category
MODA