Vakkorama Paper | Arzu nesnesi: 5 Yaz Aksesuarı
5935
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5935,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
Category
MODA

Arzu nesnesi: 5 Yaz Aksesuarı

 

Çanta ve takılardan fular ve gavroşlara, kulaklıklardan çanta aksesuarlarına Vakkorama koleksiyonundan yazın enerjisini ve modunu yükseltecek parçaları seçtik!

 

Çantalarda 5 Favori Yaz Modeli

 

 

Hasır ve sepet: İtalya’nın en değerli şapka üreticilerinden Flippo Catarzi’nin renkli, hasır ve püsküllü çantaları plajdan şehirdeki açıkhava etkinliklerine her yaz programına uyum sağlıyor.

 

Renkli ve boy boy: Fonfique’in farklı boylarda kombinleyebildiğiniz ve farklı ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz desenli çantaları yazın vazgeçilmez aksesuarları arasında.

 

Crossbody spor alternatifler Puma’nın sloganlı ve Hershellın neon modelleri yazı aktif geçirenlerin favorileri arasında.

 

Şeffaf ve sade Minimal stillerin tamamlayıcısı Atelier Melange’ın PVC çantalarını yaz programlarına yanımızda taşımayı seviyoruz!

 

Fonksiyonel ve minimal Deriden vazgeçmeyenler için renkli ve stil sahibi seçenekler sunan Bera, ayarlanabilen deri kemer detayı ve metal aksesuarlarıyla, hem kolda hem de belde taşınabilen mini Fara modeli, uçuşan elbiseler, keten ve jeanli kombinlerin sevilen eşlikçilerinden.


+ BONUS: Bel Çantaları KALP Biz!
Şeffaf, spor ve şık modellerin yer aldığı Vakkorama koleksiyonundaki bel çantalarını tıkla, keşfet.

 

Renkli Yaz Esintisi
Saç ve çanta aksesuarı olarak da kullanabileceğiniz, puantiyeli ya da tropikal desenler, sanat tarihinden ilham alan motifler, pop desenler, Vakkorama’nın şal, fular, bandana eşarp ve gavroş koleksiyonunda. Tıkla, keşfet.

 

 

Yaz Takıları
Minimal formlar, gümüş, altın ve platin zincir kolyeler, taş detaylı altın bileklikler, taşlı, halka küpeler, mercan ve denizden ilham alan bileklikler Vakkorama takı koleksiyonunda.

Kadın takı koleksiyonu için tıklayın.

Erkek takı koleksiyonu için tıklayın.

 

Altın parıltı: Hayallere ve Aşka Övgü
Bera’nın altın kaplama metal çanta aksesuarlarını tıkla, keşfet.

 

Renklerin İçinden
Yaz Happy-nes’e göre her anıyla gündelik yaşamda renkli bir kutlama. Tropik adalardan, Afrika kültürlerinden ve kite-surf’ten ilahmla tasarlanan iPhone kulaklıklar ve çanta askılarını keşfetmek için tıklayın.