Vakkorama Paper | Astroloji kardeşliği: Co-star
6521
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-6521,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
Category
TEKNOLOJİ

Astroloji kardeşliği: Co-star

 

Astrolojide burç yorumlarından fazlasıyla ilgiliyseniz, aradığınız uygulama Co-star. Şüphesiz açık ara en sevdiğimiz uygulamalardan! En sevdiğimiz özelliği ise minimal tasarımı ve arkadaş ekleme özelliği. Dünyanın neresinde yaşıyor olursa olsun arkadaşlarınızı Co-star uygulamasında ekleyerek, günlük olarak onların mood’una dair fikir edinebilir, birbirinizden yıldız ve ay hareketleri paralelinde haberdar olabilirsiniz.

 

Astroloji, özellikle pandemiyi yaşadığımız ve hem geleceğe hem kendimize umutla bakmak istediğimiz şu belirsiz dönemde, birçoklarımıza cevap niteliğinde ufuklar açıyor. Kurucusu Banu Güler’in de belirttiği gibi astroloji, insanların birbirleriyle kendi hayatları hakkında konuşabilecekleri 2500 yıllık bir dil.

 

Son yıllarda teknoloji dünyası da buna kayıtsız kalmadı, 2017 yılında kurulan ve şimdiden milyon dolarlarca yatırımı arkasına alan Co-star, doğum yeriniz, tarihiniz ve saatinizi kullanarak size özgü yıldız haritanızı oluşturan, bu harita doğrultusunda size günlük bazda ve belirli dönemlik aralıklarla yorumlarda bulunan bir uygulama. NASA verilerinden faydalanan algoritması, kullanıcılarına birçok başlık altında son derece kişiselleştirilmiş bir astroloji deneyimi vadediyor. Günün sonunda kendinizi ve çevrenizdekileri daha yakından tanımanızı sağlayan Co-star, hepimize bir noktada temas edebiliyor.