Vakkorama Paper | Because There ıs no Planet B
6500
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-6500,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
Category
MODA

Because There is no Planet B

 

Bakışını ve alışveriş alışkanlıklarını değiştir, sürdürülebilir olana geç. Uzun ömürlü ve sorumlu parçalar edin. Sürdürülebilirlik meselesine, yeşil ve umutlu bir geleceğe yatırım yapan fikirlerin takipçisiyiz! Vakkorama koleksiyonunda yer alan ECOALF basic koleksiyonunu keşfet!

 

Javier Goyeneche, ECOALF’ı yeni jenerasyonlar için sürdürülebilir bir gelecek için kuruyor. 2009’dan bugüne geldiğimizde ise, bu motivasyonun ne kadar güç ve önem kazandığı aşikâr. İş modellerimizi, gezegenimizin yararına evrilmesinin hepimizin hem şansı hem de sorumluluğu olduğuna inanan Goyeneche ve ECOALF, taşıdığı bu misyonu hız kesmeden sürdürürken stilden de ödün vermiyor.

 

Sweatshirt

Sokak modasına uyum sağlamak isteyenlerin tercihi olan bu sweatshirt özellikle jean ve eteklerle bir arada sportif bir görünüm ortaya çıkarıyor.

 

Ceket

Yüksek yakalı ve görünmez fermuarlı bu ceketi giydiğinde çıkartmak istemeyeceksin!

 

Trençkot

Düğmeli ve yan cepleriyle çıkarılabilir 3’ü 1 arada trençkot ile tarzını yansıt.