Vakkorama Paper | Bir Animasyon Serisi
5727
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5727,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Bir Animasyon Serisi

 

Londra merkezli Studio Desk’in kurucuları Kathrin Steinbacher ve Emily Downe öncülüğünde ortaya çıkan, şimdiye kadar 90 sanatçının bir parçası olduğu yeni animasyon serisi, karatinanın ve izolasyon halinin pozitif yönlerini yakın plana alıyor…

 

Salgının patlak vermesinin ardından küresel anlamda izolasyona geçilen günlerde kafa kafaya veren ödüllü yapımcı ikili, dünyanın dört bir yanından animasyonculara çağrıda bulunarak yaşadıkları pozitif deneyimler üzerine kısa bir animasyon göndermelerini istedi. #FlattenTheCurve adını verdikleri projede 15 saniyelik kısa klipler yanyana getirilerek oluşturulmuş, ilk ortak hikaye çıktı.

 

Toplamda üç film yapmayı arzu eden ikili sanatçıları yaratıcılıkları konusunda tamamen özgür bırakıyor. Dikkat etmelerini istedikleri tek iki konu animasyonlar derleme olarak inşa edildiği için belirli bir renk grubunda çalışmaları ve olumlu tarafları hikayeleştirmeleri.

 

Angela Stempel, Trang Nguyen, Bryan Lee, Bela Unclecat, Laura Jayne Hodkin, Jenny Jokela gibi isimlerin yer aldığı yayınlanan ilk filmi aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

 

 

Category
V/LOVE