Vakkorama Paper | Biyoçeşitlilik Miras Kütüphanesi
5466
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5466,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
Category
V/LOVE

Biyoçeşitlilik Miras Kütüphanesi

 

Bit pazarlarından, sahaflardan, kitap mezatlarından eski illüstrasyonlar, ansiklopedik çizimler toplayanlardansanız, nefis bir haberimiz var!

 

Tarihten 150,000 bitki ve hayvan illüstrasyonunu içeren Biyoçeşitlilik Miras Kütüphanesi , emrinize amade. Yeni dövmeniz için ilham alabilir, telefonunuza wallpaper yapabilir ya da print alıp çalışma masanıza not kağıtlarınızın yanına asabilirsiniz.

 

Bu kütüphanede başka neler bulabilirsiniz? Bitkiler ve onlara isimlerini verenlerin hikayeleri, fosil çizimleri, kediler hakkında binlerce sayfa, deniz canlıları, paleo koleksiyonu, çeşitliliği genel başlıklarda bile özetlemesi imkansız 57 milyon sayfalık arşiv meraklısını bekliyor.

 

Her gün yeni bir sayfa eklenen yaşayan kütüphaneyi yakın takibe almak için günlük Instagram feed’inize dahil edin: @biodivlibrary